سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان | شنبه : شانزده اسفند ماه 1399 / ساعت 01:43:49

دومین همایش آموزشی پیشگیری از مسمومیت و مرگ با گاز منواکسید کربن برگزار شد .


هدف از برگزاری این همایش آشنایی شهروندان با خطرات و حوادث ناشی از گازگرفتگی و به حداقل رساندن اینگونه حوادث در جامعه بود . در این همایش که توسط سازمان آتش نشانی و همکاری تنگاتنگ انجمن جامعه ایمن کشور برگزار گردید در ابتدای همایش ضمن قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی ، آقای قره قاشی رییس سازمان به میهمانان همایش خیرمقدم و خوش امد گفت و آقای جرجانی نایب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نسبت به اهمیت اینگونه همایش ها و آگاه سازی شهروندان نسبت به نکات ایمنی مطالبی را ایراد نمودند همچنین در بخش اصلی همایش ، آقای دکتر نوفرستی رییس انجمن در خصوص خطرات منواکسید کربن و راههای پیشگیری از گازگرفتگی و استانداردهای تجهیزات گازسوز به سخنرانی پرداخت . در ادامه  آقای مهندس شمس دبیر شورای سیاستگذاری انجمن جامعه ایمن کشور در خصوص خطرات جسمی و تاثیر آن بر سلامت افراد در کوتاه مدت و دراز مدت به ارائه مطلب پرداخت . در پایان همایش نیز از سخنرانان اسلی همایش با اهدای لوح یادبود تقدیر و تشکر به عمل آمد .

در این همایش آتش نشانان ، آتش نشانان داوطلب ، مربیان بهداشت و آمادگی دفاعی آموزش و پرورش و جمعی از شهروندان شرکت نمودند .

در حاشیه برگزاری همایش نیز سازمان آتش نشانی ، اورژانس 115 و یکی از شرکتهای تولیدکننده تجهیزات گرمایشی ایمن به ارائه محصولات آموزشی خود پرداختند .

این همایش در روز پنجشنبه 15 آذر از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر در محل سالن ولایت سازمان تبلیغات اسلامی استان واقع در خیابان 5 آذر - خیابان تختی(ویلا) برگزار گردید .

 

 


نظرات شما
ثبت نظر شما